فیلتر دستگاه تصفیه آب مینروا

فیلترهای دستگاه تصفیه آب مینروا ساخت کشور تایوان می باشند این فیلترها قادر هستند با تعبیه در دستگاه تصفیه آب مخصوصا در مناطقی که کیفیت آب آنها پایین است ، با حذف املاح مضر و احیاء املاح مفید از دست رفته در جهت بازدهی بالاتر آب گوارا و آشامیدنی در سطح استاندارد بین المللی را به شما تحویل دهند. استفاده از فیلتراصلی و اورجینال باعث می شود رسوبات، در ظروف شما مشاهده نگردد علاوه بر آن کیفیت آب مصرفی شما نیز بهبود می یابد. نکته بسیار مهم در این باره این است که بدانیم حتما فیلترها را در زمان مقرر شده تعویض نمایید چرا که مواد داخلی آنها اشباع شده و عملا دیگر کار تصفیه را بدرستی انجام نمی دهند و همچنین با گذشت زمان زیاد ، مواد داخلی آن نیز دچار افت کیفیت می شوند ، مثلا بعد از گذشت زمان زیاد کیپ شده و آب را به سختی از خود عبور میدهند .فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در دستگاه های مختلف متناسب با عملکردهای آن وظایف مختلفی دارند و نحوه قرار گرفتن و چینش و ترتیب این فیلترها باید کاملا اصولی باشد تا بتواند آب آشامیدنی استاندارد و گوارا تولید نماید.در اینجا در رابطه با انواع فیلتر تصفیه آب و عملکرد هر یک همچنین عمر مفید آن و زمان تعویض هر یک بیشتر توضیح خواهیم داد تا شما عزیزان اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با ترتیب مراحل فیلتر تصفیه آب را بدست آورید.

در اثر مدت زمان کارکرد و میزان کارکرد هر فیلتر تصفیه آب عمر مفیدش تمام می شود و باید بموقع آنها را تعویض کرد و و عدم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در زمان خود باعث افت کیفیت خروجی آب تصفیه شده می شود و همچنین باعث می شود به پمپ و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی شما نیز بر اثر فشار بیش از حد آسیب هایی وارد شود. به همین خاطر نباید این نکته را فراموش کنید که تعویض به موقع فیلتر دستگاه تصفیه آب هم باعث استمرا و حفظ کیفیت آب شده و هم به طول عمر آن دستگاه کمک می کند.گروه مینروا با تهیه و ارائه فیلترهای اصلی به مشتریان خود چه در زمان فروش اولیه و چه در زمان فرارسیدن زمان تعویض فیلترها ، استفاده از آب گوارا و طول عمر هر چه بیشتر دستگاه ها را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.اگر چه کیفیت تولید فیلتر دستگاه تصفیه آب اهمیت ویژه ای دارد ولی داشتن گواهینامه های معتبر جهانی نیز از افتخارات این محصول ارزشمند است. اخذ گواهی NSF در فیلترهای بکار برده شده در دستگاه تصفیه آب مینروا باعث می شود تا شما بیش از پیش به کیفیت این قطعات اطمینان حاصل نمایید.

کم شدن عمر فیلتر ممبران

1سوال : علت افت کیفیت و یا کم شدن عمر فیلتر ممبران چیست؟
جواب : استفاده از فیلترهای بی کیفیت مراحل 1و2و3 و یا بی دقتی در نصب یا تعویض همین فیلترها

درمورد فیلترهای دستگاه تصفیه اگر بخواهم بطور خلاصه صحبت کنیم باید بگوییم فیلتر مرحل اول با علامت اختصاری PP و با نام علمی تجاری پلی پروپیلن تایوان در اختیار شما قرار می گیرد، پس از آن فیلتر مرحله دوم با نام اختصاری GAC و نام علمی تجاری کربن فعال تایوان د این دستگاه نصب شده است، همچنین فیلتر مرحله سوم که با نام اختصاری CTO شناخته می شود در واقع کربن بلاک تایوان می باشد.فیلتر های مراحل 1 تا 3 در دستگاه تصفیه آب خانگی در اصل عملکرد اصلی را به عهده دارند، اگر این فیلترها درست به ماموریت خود عمل نکنند باعث خرابی و کاهش عملکرد کیفیت فیلتر مرحله 4 ممبران خواهند شد.انواع فیلتر های مرحله چهارم ممبران که ونترون Vontron بوه و تحت لیسانس آمریکا می باشد و یا فیلتر ممبران فیلمتک Filmtec آمریکایی و همچنین فیلتر مرحله چهارم ممبران طلایی گلد تورای Gold Toray ژاپن همگی از فیلترهای استاندارد و بکار رفته در این دستگاه می باشد. فیلتر مرحله پنجم کربن خطی است ، نام علمی این فیلتر Post Carbon تایوان است و فیلتر مرحله ششم هم فیلتر مینرال Mineral جهت حفظ املاح معدنی و احیاء املاح از دست رفته است و ساخت کشور تایوان می باشد.

مهمترین فیلتر

1سوال : مهمترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب کدام است؟
جواب : همه فیلتر از یک طرف ها نقش پیش نیاز و از طرفی دیگر نقش مکمل یکدیگر را به عهده دارند ، به همین خاطر لازم است همه فیلترها از کیفیت هماهنگ و لازم برخوردار باشند.

فیلتر شماره یک دستگاه تصفیه آب با تکنولوژی اسمز معکوس ، در اصل فیلتر پیش تصفیه Pre-Filter است که از الیاف پنبه مانند فشرده تولید میگردد . سایز این فیلتر 10 اینچ است از مزیت های این فیلتر عملکرد مهم آن در فیلتراسیون RO می باشد . هر چند فیلتر پلی پروپیلن فیلتری به نظر ساده میاید اما املاح درشت آب در ابعاد بزرگتر از 5 میکرون را حذف و تصفیه میکند . این املاح عبارت اند از شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله ای که لوله های گالوانیزه ی آب ساختمان و آب شهری وجود دارند .همچنین این فیلتر با جلوگیری از عبور املاح درشت ، عمر مفید دستگاه تصفیه آب شما را نیز افزایش خواهد داد و از رسوب گیری در پمپ تصفیه آب ، شیر تصفیه آب و همچنین در شلنگ های تصفیه آب جلوگیری مینماید زمان تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب بستگی به مصرف شما دارد اما به صورت اصولی نهایتا میتوان 4 الی 6 ماه استفاده نمود.

فیلتر شماره دو تصفیه آب نیز تایوانی است که در حوزینگی سفید قرار میگیرد . در داخل فیلتر کربن اکتیو سایز 10 اینچ دستگاه خانگی دانه های کربن فعال GAC ریخته شده اند . این دانه های فعال کربن از پوسته ی نارگیل تولید میگردند . عملکرد این فیلتر به این صورت است که با آزاد سازی یون های مثبت و منفی کلر آب آشامیدنی شهری را حذف مینماید . همانطور که اطلاع دارید در تصفیه خانه های وسیع شهری برای پاکیزگی آب و جلوگیری از آلودگی و میکروب زدایی آب آشامیدنی به آب کلر زنی میشود . فیلتر کربن اکتیو با حذف کلر از آب آشامیدنی به میزان قابل توجهی کیفیت آب مصرفی شما را بالا خواهد برد . کربن اکتیو با داشتن دانه های کربن پس از مدتی اشباع شده و دیگر قادر به حذف کلر از آب آشامیدنی نخواهد بود عمر مفید این فیلتر نیز چهار تا شش ماه است.

فیلتر مرحله سوم در واقع مکمل فیلتر مرحله دوم اب تصفیه کن است اما بسیار فشرده تر از آن .به این صورت تولید میشود که کربن بلاک کاملا فشرده و به فشردگی مغز مداد است که از عبور مواد جانبی کلر نیز جلوگیری مینماید . عمر فیلتر سوم به همراه فیلتر دو و یک تمام شده و زمان تعویض فیلتر مرحله سوم نیز هر 4 الی 6 ماه است
فیلتر تصفیه آب مرحله چهارم ممبران Membrane RO اصلی ترین صافی در میان دیگر فیلترها به شمار میرود و تکنولوژی بسیار جالب و خاصی دارد . پمپ تصفیه آب خانگی آب شهری را با فشار بسیار زیاد وارد محفظه حوزینگ ممبران میکند و آب از لایه های بسیار ریزبافت این فیلتر که معمولا مدلهای اصلی آن 50 گالن 13 لایه هستند عبور میکند . مزیتی که ممبران آب تصفیه کن خانگی دارد این است که این فیلتر تنها اجازه ی عبور مولکول اصلی آب را میدهد و دیگر املاح مضر نظیر نیترات و نیتریت ، آرسنیک و ریزترین املاح مضر موجود در آب به پساب فاضلاب تصفیه هدایت خواهند شد .یک سیستم اسمز معکوس با فیلتر چهارم به سادگی میتواند میزان نیترات محلول در آب را به صفر برساند . برای آکواریوم آب شور و شیرین نیز حذف نیترات از آب یک مزیت محسوب میگردد که دستگاه تصفیه اب RO این ماده ی مضر را تصفیه میکند . ممبران ها در واقع با لایه های توری مانند آب را تمیز میکنند. زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی بسته به مصرف آب آشامیدنی متفاوت است اما عمر مفید آن نهایتا هر یک سال و نیم تا دو سال است و پس از آن برای جلوگیری از کاهش کیفیت آب مصرفی شما ممبران نیاز به تعویض دارد .بسیاری از دوستان سوال میکنند که آیا تجمع آب در مخزن تصفیه آب باعث گندیدن آن می شود؟ باید بگوییم که خیر زیرا آبی که داخل مخزن تصفیه آب قرار گرفته عاری از هر گونه املاح است در واقع آب مقطر می باشد که نمی گندد .

فیلتر مرحله پنجم که فیلتر پست کربن می باشد ، در مورد این فیلتر باید گفت که فیلتر پست کرین قابلیت نصب روی اکثر دستگاه های تصفیه آب را دارد. وظیفه این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب تکنولوژی اسمز معکوس این است که آب پس از خروج از مخزن ذخیره را در صورتی که دچار طعم و بو باشد همه آنها را حذف و اقدام به رفع بوی نامطبوع از آن نماید، این فیلتر در ماده اولیه خود متشکل از پوست نارگیل است.

فیلتر مرحله ششم (مواد معدنی) ، سیکل تصفیه آب در دستگاههای RO یا همان اسمزمعکوس می تواند در 5 مرحله به پایان برسد و همین 5 مرحله در دستگاه تصفیه آب نیز می تواند کافی باشد ولی برای دقت و عملکرد بالاتر از تعداد فیلترهای بیشتری نیز استفاده شود تا این مرحله ما آبی خالص را تولید کرده ایم .این امکان وجود دارد برای خاصیت بخشیدن به آب اقدام به نصب فیلترهای دیگری روی دستگاه تصفیه آب نماییم وانتخاب و نصب فیلتر ششم را به عهده مشتری است . این فیلترها از توپ های معدنی پر شده اند که با عبور آب از آنها مقداری مواد معدنی را در آب حل میکنند .
فیلتر تصفیه آب مرحله هفتم ، فیلتر قلیایی آلکالاین Alkaline ORP است ، دستگاه هفت مرحله ای تایوانی آب شیرین کن خانگی به همراه یک فیلتر قلیایی کننده آب ارائه و عرضه میگردد . فیلتر او آر پی orp ، در واقع با افزایش سطح ph آب آشامیدنی سطح اسیدیته آب را کاهش داده و سطح قلیایی آن را افزایش می دهد. از مهم ترین فیلتر قلیایی آب تصفیه کن میتوان به محیط آنتی اکسیدان یا ضد سرطان آن اشاره نمود.
فیلتر شماره هشتم دستگاه تصفیه آب یک لامپ یو وی با ترانس جداگانه مخصوص به خود است که زمان تعویض هم ندارد و زمان تعویض آن وقتی فرا می رسد که این لامپ به مشکل بر بخورد یا بسوزد،در نتیجه این فیلتر یک کالای مصرفی نیست و عمر آن متناسب با طول زمان عمر لامپ های آن است
1سوال : آیا در شهرستان هم خدمات تعویض فیلتر ارائه می شود؟
پاسخ : برای مشتریان شهرستان که تمایل به خرید فیلتر اورجینال دارند ، در صورت تمایل با احتساب هزینه حمل ، فیلتر آنها پست می شود و تعویض و نصب فیلتر در تهران انجام می شود
2سوال : ارسال دستگاه تصفیه آب برای شهرستان چگونه است؟
پاسخ : فروش دستگاه تصفیه آب به کل کشور صورت می پذیرد و ارسال آن برای تمام مشتریان رایگان می باشد.

تماس با کارشناس مشاوره جهت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در شهر تهران

. . .

 

تماس با کارشناس جهت فروش دستگاه تصفیه آب در سراسر کشور

ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا 11 شب

09197099017

فروش ویژه